ІСТОРІЯ МЕТОДУ:

Засновник регуляторного методу збереження здоров’я та терапії захворювань - німецький вчений, лікар, дослідник Вільгельм Генріх Шюсслер (1821-1898). Він зробив революційне для свого часу відкриття про те,  що  внутрішньоклітинний  дисбаланс  призводе  до  порушення  функції клітини  та  захворювання.

На його думку, усунення цього дисбалансу має бути життєво важливим фактором у лікуванні. І тільки зараз, завдяки сучасним методам досліджень, його теорія знайшла наукове підтвердження.

У  своїх  дослідженнях  він  встановив,  що  в  різних  тканинах  та органах  людського переважають різні  мінеральні  cолі. Ґрунтуючись на  цих  знаннях,  Шюсслера винайшов 12 мінеральних солей для регуляції обмінних процесів на клітинному рівні.

12 життево важливих мінеральних солей названі на честь вченого. Вони  стали  основою вчення  про біохімічну регуляторну терапію. Для  забезпечення регулюючої  дії  солі повинні досягати безпосередньо «страждаючих» клітин, тому солі доктора Шюсслера виробляють у той самий спосіб, що і гомеопатичні препарати.

 

 

 

РЕГУЛЯТОРНА ТЕРАПІЯ Д-РА ШЮССЛЕРА – ПРИНЦИПИ МЕТОДУ

Регуляторний  метод  збереження  здоров’я  та  лікування мінеральними солями, винайдений  німецьким вченим Генріхом Шюсслером - це  абсолютно  новий для  вітчизняної  медицини  природний  і  дбайливий спосіб профілактики і лікування захворювань.

12  мінеральних  солей  доктора  Шюсслера  регулюють та нормалізують фізіологічні  обмінні  процеси в організмі на біохімічному та клітинному  рівні, відновлюють найважливіші функції клітин.

Регуляторний метод профілактики та лікування захворювань  за  допомогою  мінеральних   солей  доктора Шюсслера дозволяє зміцнити захисні сили організму, прискорити одужання, в результаті  чого  організм набуває здатності ефективно протистояти хворобі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дочірні категорії